Co nás čeká tento a příští týden

02.12.2015 21:44

        Ve čtvrtek 3.12. od 16 hodin jsme pro rodiče i prarodiče s dětmi připravili již tradiční vánoční tvoření, tentokrát trošku netradičně :-). Místo "školních" vánoček donesou maminky a babičky své domácí upečené výtvory na ochutnání do školy. Odměnou jim bude výborný punč a kávička, ale také výroba adventních věnečků, zdobení perníčků a příjemná vánoční atmosféra ve školní třídě :-). Moc se těšíme! 

        V pátek 4.12. přijde k dětem do školy svatý Mikuláš s andělem a čertem. Uvidíme, zda nadělí sladkosti nebo třeba jen brambory a uhlí.... kdo vííí... :-)

        V pátek 11.12. jedeme s dětmi na hrad Šternberk, kde je pro děti připraven pěkný vánoční program. Prosím, dejte dětem teplé oblečení, na hradě bude chladno. 

                                                                                                                                    A. Kubíčková