Den Země

26.04.2015 18:04

Den Země

V pátek  24. 4. hned ráno jsme s dětmi naší základní  i mateřské školy nasedly do autobusu a rozjely se do Šumperka na Den Země, který perfektně připravili pracovníci Vily Doris. Tentokrát byl Den Země tematicky zaměřený jako „medový“. Všechny úkoly a stanoviště nějakým způsobem souvisely právě s medem, včelkami a jejich užitečností. Žáci si zde mohli vyzkoušet stavění úlu, stáčení medu, postavit si medové skládačky a mnoho dalších zajímavostí. Počasí a sluníčko nám nakonec přálo, i když ráno nás postrašilo kapkami deště. Akce se nám opět výborně vydařila :-).

Více fotografií naleznete ZDE.