Návštěva u Vaška a Anežky

16.06.2015 12:57

V úterý po svačince jsme se vydali s dětmi na návštěvu k Vaškovi a Anežce. Po cestě jsme viděli různá zvířátka, děti hledaly květiny, pojmenovávaly je, ale také určovaly barvy. Cesta nám tak rychle utekla, že než jsme se nadáli, byli jsme u Vaška a Anežky. Už na nás čekali maminka a tatínek, kteří nás mile přivítali. Vašíkův tatínek nám povídal o včelkách a ukázal nám včelky v úlu. Také jsme ochutnali úplně čerstvý med - mňam, to byla dobrota. Maminka dětem připravila pití a piškoty s medem. Bylo nám moc dobře a vůbec se nám nechtělo do školky. Ale čas byl neúprosný a my jsme se museli vrátit. Děti si po cestě povídali o návštěvě a hned si s Vaškem domluvily soukromou návštěvu i s noclehem na 150 dní. Moc děkujeme Vaškovým rodičům za ochotu a laskavost.

Foto můžete zhlédnout ZDE.