Páteční výlet do Šumperka

13.09.2015 22:00

Výlet do Vlastivědného muzea v Šumperku

V pátek 11. 9. 2015 v naší škole probíhaly stavební práce, a tak jsme s žáky celé školy vyjeli autobusem za „zábavou“ do Šumperka. Nejprve jsme navštívili Vlastivědné muzeum, kde je výstava hlavolamů, hádanek, skládaček a dalších zajímavých her. Děti si mohly všechny hry a hlavolamy vyzkoušet „na vlastní kůži“ .  Akce žáky velmi bavila a myslím, že na „své“ si přišli opravdu všichni. Po dostatečném vyžití v muzeu jsme se přesunuli na dětské hřiště u „Komína“. I zde se děti patřičně vydováděly a poté také nasvačily a odpočinuly. Ve 13 hodin jsme se vydali na vlakové nádraží, odkud nás dopravila náhradní autobusová doprava do Rudy nad Moravou a dále do Hrabenova jsme pak s dětmi šly „pěškobusem“. Den se nám hezky vydařil, i když počasí s námi zpočátku moc nekamarádilo. Fotodokumentaci z výletu si můžete prohlédnout ZDE.