Spolupráce se ZŠ Olšany

22.09.2015 20:01

Pátek  18. 9. byl pro žáky naší školy zajímavý nejen díky sférickému kinu, ale také z důvodu návštěvy žáků ze ZŠ Olšany, se kterými naši žáci celý vyučovací den spolupracovali. Nejprve se všechny děti vzájemně představily a seznámily. Po úvodním setkání se žáci rozdělili na skupiny podle ročníků, kde společně plnili úkoly  a vytvářeli zajímavá díla. Při práci si všichni ochotně půjčovali pomůcky a pomáhali si. Mladší žáčci vyrobili podzimní stromy z papíru a vlny, ti starší se pustili do vytváření návrhů mimozemšťanské přírody a „ufonů“. Jelikož jsou již zdatní angličtináři, popisovali alespoň některé části svých děl v angličtině. Celý den nám uplynul v pohodové, pracovní a velmi přátelské  atmosféře. Společně s žáky jsme se shodli na tom, že podobnou akci někdy rozhodně zopakujeme.  Některá z výtvarných dílek můžete shlédnout níže. Fotogalerii naleznete ZDE.