Pozvánka na vánoční tvoření

16.11.2014 21:20

„Maminko, tatínku, pracuj s námi chvilinku“ – vánoční  tvoření  rodičů s dětmi

V pondělí  8. 12. 2014 v 16 h vás zveme, jako již tradičně každým rokem, na vánoční tvoření rodičů s dětmi.  Zváni  jsou samozřejmě i babičky a dědečkové :-)! Tvořit se bude opět v prostorách školní třídy naší školy a vyrábět budeme vánoční svícínky a výzdoby do oken. Atmosféru nám všem zpříjemní jednak vystoupení našich dětí, které nám zazpívají vánoční písně a přednesou básně, ale také domácí upečené vánočky, lahodný vánoční punč a melodie tradičních českých koled. S sebou si přineste různé větvičky, misku nebo květináč, stuhy, ozdoby a svíčky do svícínku, případně i drátek. Florex do misek a květináčků bude k dispozici ve škole, rovněž papíry, šablony a nůžky. Pro „zapomnětlivce“  bude připraveno i několik větviček :-). Budeme vybírat vstupné v podobě příspěvku na suroviny potřebné k připravení vánoček a punče, za které předem moc děkujeme. Těšíme se na krásné předvánoční odpoledne plné pohody a vzájemné spolupráce!