Vánoční tvoření

09.12.2014 20:40

Vánoční   tvoření

V pondělí 8.12. jsme se sešli ve škole společně s dětmi, jejich rodiči i prarodiči, abychom při poslechu koled, popíjení vánočního punče a degustaci domácích vánoček, tvořili vánoční svícínky a dekorace na okna v podobě vánočních vystřihovánek z papíru. Účast byla, jako každým rokem, více než hojná a nálada výborná s vánoční atmosférou, umocněnou vůní punče a vánoček. V úvodu „tvoření“ děti zazpívaly koledy, předvedly zdramatizovanou anglickou píseň a zarecitovaly básně. Posléze se již všichni pustili do vytváření, zdobení a vystřihování a se zaujetím pilně pracovali a dílka byla opravdu zdařilá. Rodičům, prarodičům i dětem velice děkujeme za aktivní účast, bezvadnou spolupráci a taktéž za finanční příspěvky na suroviny. Přejeme krásné předvánoční dny a pohodové vánoční svátky v kruhu rodinném.

Jak vánoční tvoření probíhalo, si můžete prohlédnout ZDE.