Zpráva z II. ročníku "Sletu čarodějnic"

30.04.2016 22:03

Kdo to letí na koštěti? Na koštěti, děti, letí ježibaba sivé pleti! Těžký plášť má samé nitě, pohled, který vyděsí tě. Na nose dvě bradavice... Je to prostě krasivice. Letí nízko nad tratí, neboť trpí závratí. Na mýtinu už se blíží, nepřistane bez potíží. Jako hruška na zem sletí. Křach! A už je po koštěti. Kup si auťák babice! Od čeho jsou silnice!

 

Páteční čarodějnické kouzlení a běsnění proběhlo vskutku kouzelně. Všichni účastníci byli okouzleni nádhernými čarodějnickými kostýmy a ukázkovým počasím. Soutěžící čarodějnice a čarodějové měli možnost prokázat svou magickou moc a umění v těchto disciplínách: 

 

1) let na koštěti - splněním získali letecké oprávnění k používání koštěte jako dopravního prostředku, který každá čarodějnice, každý čaroděj musí mít,

2) vymetání vypasených pavouků,

3) přechod přes hadí stezku,

4) skládání puzzlí s motivem čarodějnice,

5) vymýšlení kouzelných lektvarů.

 

Za to, že malé čarodějnice a malí čarodějové prokázali při plnění čarodějnických úkolů nemalou odvahu a všechny úkoly splnili, byli odměněni sladkými pochutinami a kouzelnými lektvary z čarodějnické kuchyně čarodějnice Halíbely.

 

Fotogalerie ZDE.

 

Tak ať nám košťata létají!

S pozdravem letu zdar!

 

Za ŠD vlastním drápem zapsala: čarodějnice Halíbela (Veronika Juránková, vychovatelka ŠD)