Školní jídelna

Školní jídelna je součástí MŠ Hrabenov. Vaříme nejen pro děti a zaměstnance ZŠ a MŠ Hrabenov, ale také pro cizí strávníky.

Provoz školní jídelny zajišťuje kuchařka, vedoucí školní jídelny a pracovnice provozu.

Spotřební koš stanovuje, jaké výživové požadavky mají splňovat jídla podávaná ve školní jídelně. Legislativně jsou stanoveny určité skupiny potravin (brambory, maso, ovoce, zelenina atd.) a jejich doporučená spotřeba na žáka a den. Prioritou jsou pro nás kvalitní suroviny, proto pečlivě vybíráme naše dodavatele.

Školní jídelna nezajišťuje dietní stravování ve smyslu přípravy dietních pokrmů (bezlepková dieta, dieta pro diabetiky apod.). Po předložení doporučení lékaře však umožňujeme strávníkům konzumaci vlastní dietní stravy, kterou si přinesou z domu.

ODHLÁŠENÍ STRAVNÉHO

Stravu je možné odhlásit den předem do 11:00 hod na tel. čísle 772 729 915.

V případě nemoci má dítě nárok na stravné za dotovanou cenu (kterou běžně platíte) + odp. svačina balená pouze 1. den nemoci. Další dny se stravné musí odhlásit nebo můžete odebírat obědy za nedotovanou cenu.

PO NEMOCI je třeba přihlásit stravné 1 den před nástupem dítěte do MŠ do 11:00 hod!

Prosím, odebírejte stravu jen v čistých jídlonosičích. Děkuji.

jídelníček

22. - 26.1.2024.PDF